Office Plus

AB FOODS

Aranżacja przestrzeni AB Foods to przykład przemyślanego i dobrze przeprowadzonego liftingu biura. Zastana przestrzeń sprawiała wrażenie ciemnej i nudnej. Brakowało kolorów, a z kolorowymi potrawami i nasyconymi barwami Indii kojarzy się właśnie działalność firmy. Trzeba było to zmienić! Nie obyło się bez usunięcia kilku ścian, ale w końcu wnętrza nabrały oddechu i powstała przytulna i kolorowa strefa wejścia w której Klient w oczekiwaniu na spotkanie może posmakować oryginalnej indyjskiej herbaty.

Pracownicy AB Foods na co dzień eksperymentują ze smakami potraw, które oferują. Dlatego niezwykle ważnym miejscem stała się kuchnia. Tutaj są aż dwie. Jedna przestronna nakierowana na funkcjonalność, w której odbywają się zajęcia i warsztaty kulinarne dla Klientów i pracowników oraz druga mniejsza, przytulna i kolorowa służąca za miejsce spotkań i wzmacnianiu relacji między pracownikami.

Sama przestrzeń pracownicza nie podlegała metamorfozie, ale chcieliśmy wprowadzić nutkę zabawy. Zaproponowaliśmy stworzenie mini strefy chillout z rajska tapetą i ciepłymi kolorami odgrodzonej od biura regałami pełnymi książek, czasopism i zieleni. To w tej strefie pracownicy odpoczywają najchętniej. Zaaranżowaliśmy również miejsca szybkich spotkań, gdzie dzięki zastosowaniu odpowiednich mebli akustycznych, w ciszy i skupieniu można omówić bieżące plany i działania ze współpracownikami.

Lifting biura to usługa coraz bardziej popularna wśród najemców. Dzięki dobrze zaprojektowanym zmianą, można stworzyć wnętrza jakich oczekują pracownicy, nawet przy niewielkich budżetach. Liczy się kreatywność i umiejętne wsłuchanie w potrzeby Klienta.