Office Plus

BUSINESS MODEL CANVAS

W ciepły majowy poranek grupa studentów Zarządzania i Inżynierii Produkcji warszawskiej SGGW wraz ze swoim opiekunem Panią dr inż. Anną M. Klepacką odwiedziła warszawski oddział Office Plus. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach zajęć z piątego roku studiów poświęconych budowaniu modeli biznesowych.

W pierwszej części spotkania opowiedzieliśmy o złożonej strukturę Office Plus i najważniejszych wyzwaniach jakie stoją przed takimi przedsiębiorstwami jak nasze. Nie zabrakło historii o tym jak Office Plus powstawało, a kilka barwnych anegdot z początków działalności firmy opowiedział osobiście Prezes Kazimierz Jastrzębski.

W drugiej części studenci analizując zdobyte informacje próbowali opisać funkcjonowanie Office Plus za pomocą dość popularnego Business Model Canvas. Model ten pozwala zidentyfikować kluczowe elementy funkcjonowania przedsiębiorstwa. Efekty prac dwóch zespołów studenckich zostały omówione na forum i podsumowane.

Kilka wspólnie spędzonych godzin okazało się być dla obu stron bardzo owocne. Studentom SGGW bardzo dziękujemy za odwiedziny i słowa uznania dla Office Plus. Mamy nadzieję, że wiedza, którą mogliśmy się podzielić przyczyni się do rozwoju przedsiębiorczości wśród absolwentów wyższych uczelni.