Office Plus

FOTELE +

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Komfort i ekologia to kluczowe słowa opisujące krzesła Husk. Kolekcja, która jest hołdem dla miękkości i zaproszeniem do relaksu dzięki obfitym, wyjątkowo miękkim poduszkom z wzorem capitonné.

Almora to krzesło obrotowe nazwane na cześć regionu indyjskiego, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Himalaje. Idealne miejsce do kontemplacji i czytania. 

Uderzające i funkcjonalne fotele Édouard, wraz z sofami o tej samej nazwie, zostały zaprojektowane tak, aby umeblować relaksujące strefy wypoczynkowe, dostosowując się do przestrzeni i osobistego gustu.

Nowa, elegancka i wysokiej jakości Ila to wyrafinowany mebel o silnej osobowości, wyrażający najwyższy komfort, miękkość i zmysłowość. Zakrzywione, elastyczne linie podkreślają wygodną i otulającą sylwetkę.

Fotel Grand Repos autorstwa Antonio Citterio zapewnia wyjątkowy komfort, szczególnie w połączeniu z Ottomanem. Zsynchronizowany mechanizm ukryty pod tapicerką wspiera użytkownika pod każdym kątem nachylenia i może być blokowany w dowolnej pozycji.

Kolekcja febo powstała z myślą o zapewnieniu użytkownikowi maksimum komfortu. dzięki szerokiemu wyborowi siedzisk, kolekcja zapewnia łatwy dobór w zależności od potrzeb wnętrza.

Kolekcja foteli i krzeseł febo powstała dla zapewnienia maksimum komfortu i relaksu. elegancki fotel, o płynnej, stonowanej linii dostępny jest w skórze lub tkaninie z ozdobnym szwem.

Lido to wygodne gniazdo przypominające kosz z okrągłym siedziskiem. Projekt jest inspirowany latami 50. Zaprojektowane przez włosko-duński duet GamFrates.

Wyróżnia się eleganckim, formalnym kubistycznym kształtem, Shelley ma liniową geometrię, wzmocnioną obecnością skóry siodła i precyzyjną techniką obróbki. 

Kolekcja Jacques obejmuje sofy i podnóżki dostępne w kilku rozmiarach, wywodzące się z powszechnego zalążka designu, który przekształca styl retro w symbol absolutnie współczesnego stylu. 

Fotel w innowacyjny sposób odwzorowuje piękno natury. Inspirowany podstawową ludzką potrzebą ciepła i komfortu. usiądź i poczuj się spokojny i ukojony. Cudowny fotel hortensia będzie najdelikatniejszym miejscem w twoim domu.

Hana- miękkie i przyjemne meble wypoczynkowe zaproponowane przez Simone Bonanni. Są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących komfortu. 

Skorupa, która zapewnia komfort i ochronę, miejsce do odpoczynku, odcięcia się od świata zewnętrznego. Projekt posiada wrodzoną siłę wyrazu, wciąż aktualną mimo iż projekt powstał w 2002 r. dostępny z bawełnianą kołderką lub pikowaną tkaniną.

Hana wingback- miękkie i przyjemne meble wypoczynkowe zaproponowane przez Simone Bonanni. To więcej niż meble. Oplatają siedzącego swoimi hojnymi kształtami. 

Ladle medium- wygodny fotel zaprojektowany w 2014 roku jednak wyraźnie nawiązujący do stylu retro. Dostępny z ramą metalową, drewnianą lub obrotową. dobrze wpisuje się zarówno w otoczenie pokoju wypoczynkowego, jak i sypialni.

Copla- kolekcja o hiszpańskich korzeniach.  Zadaniem projektanta było stworzenie kolekcji modułów o wygodnych poduszkach, na delikatnych smukłych nogach

Basket chair- kolekcja inspirowana kolorowym koszykiem plażowym. System modułowy umożliwia zastosowanie dwóch wysokości oparcia. Meble nadają się zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych.

UNI to fotel uniwersalny i wielozadaniowy, który wybierany jest do mieszkań, domów wiejskich, kawiarni i biur. Świetnie sprawdzi się również na tarasie lub w ogrodzie.

Fotel Oyster to forma czerpiąca inspirację z wzornictwa lat 50-tych. Oyster charakteryzuje się eleganckim, ergonomicznym kształtem, gwarantującym komfortowy wypoczynek.

Fotel Fat Frank jest reprezentacją koncepcji, w której komfort użytkownika i jakość wykonania mają największe znaczenie. Poduszki sięgające od głębokiego siedziska aż po lekko odchylone oparcie pozwalają zanurzyć się w krainę absolutnego spokoju

Fotel Boo to fotel, którego piękny wygląd jest zapowiedzią wyjątkowego komfortu. Miękkie, przytulne siedzisko, wysokie, ergonomiczne oparcie wraz z poduchami, tworzą spójny charakter mebla zapraszającego do swobodnego wypoczynku w rodzinnym gronie.