Biuro Opole

Office Plus Opole

ul. Kępska 2G
45-129 Opole

Biurowiec Tranzyt II p.

fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 8:00 do 16:00

Dane do faktury
Office Plus Wrocław Sp. z o.o., ul. Słupecka 4 m. 85, 02-309 Warszawa

NIP
701-02-64-709

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000363437

Regon
142553200

Konto bankowe:
Bank BGŻ BNP Paribas SA 33 1750 0009 0000 0000 3986 9896

Kontakt do eksperta

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Wroclaw

Nasza firma pragnie przekazywać swoim Klientom wyłącznie takie rozwiązania, które będą odpowiadać gustom jak największej grupy odbiorców. W związku z tym, przekazujemy Wam funkcjonalne meble biurowe dopasowane zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak również świetnie wyglądające w nowoczesnych, loftowych przestrzeniach.

Meble biurowe

Firma Office Plus specjalizuje się w dystrybucji wyposażenia dla małych, prywatnych przedsiębiorstw, a także dla dużych spółek. W asortymencie opolskiego salonu znajdziecie między innymi ergonomiczne fotele biurowe, wygodne krzesła konferencyjne i inne siedziska idealnie sprawdzające się jako wyposażenie mniejszych firm i większych przedsiębiorstw. Wszystkie nasze propozycje zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, przez sprawdzonych, renomowanych producentów, których produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem i odpornością na niesprzyjające warunki zewnętrzne.

Fotele biurowe

Z myślą o wszystkich Klientach, w naszym asortymencie udostępniamy wygodne fotele biurowe. Wszystkie modele są skonstruowane w taki sposób, aby osoby, które wykonują pracę siedzącą i spędzają wiele godzin przy komputerze nie cierpiały na bóle kręgosłupa lub odcinka lędźwiowego. Każda z naszych propozycji jest wyposażona w specjalne mechanizmy, dzięki którym użytkownik sam może regulować wysokość siedziska oraz kąt nachylenia oparcia według własnych, indywidualnych potrzeb. Oferujemy fotele obrotowe odpowiednio dopasowane do powierzchni drewnianej lub kamiennej, pokryte skórą lub tapicerowaną tkaniną w wybranym kolorze.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ