Office Plus

KRZESŁA +

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Wygodne krzesło z obrotową podstawą w kształcie piramidy oraz otulającą i przytulną sylwetką, która zapewnia najwyższy komfort. Krzesło Copa Soft sprzyja dobremu samopoczuciu we wspólnych przestrzeniach, poczekalniach, biurach, hotelach i domach.

Wyjątkowe krzesło o geometrycznym kształcie zaprojektowane przez Piero Lissoniego. Krzesło Season istnieje z ukrytymi kółkami na podstawie lub bez nich, co zapewnia wszechstronność i ułatwia ruch. 

Krzesło kubełkowe WOOOM tworzy wyspy spokoju w biurze typu open space, przekształca strefę spotkań w strefę spotkań z czynnikiem entuzjazmu i sprawia, że siedzenie w salonie i lobby staje się atrakcją.

W biurze, w dyrekcji czy na konferencji, Motoo oczywiście wspiera zdrowe, dynamiczne siedzenie. Wielokrotnie nagradzana konstrukcja w inteligentny sposób łączy innowacyjność i funkcjonalność. 

HÅG Capisco 8106 składa się z siedziska i oparcia. Siedzisko w kształcie siodła można regulować od niskich przez wysokie pozycje pracy aż do postawy stojącej umożliwiającej większą dynamikę ruchu, ciągle jednak utrzymując równowagę pozycji siedzącej.

Com to model, którego cechuje lekkość, trwałość i wielofunkcyjność. Dzięki dopracowanej geometrii kubełka siedziska jest też bardzo wygodny.

Zaprojektowane przez Ronana i Erwana Bouroullec. Krzesło Softshell zamontowane na pięcioramiennej podstawie obrotowej z regulacją wysokości, z kółkami jest idealne do biur studyjnych.

Modele obrotowe EA 117, EA 118 i EA 119 – fotele robocze w Aluminium Group autorstwa Charlesa i Raya Eamesów – dodają ikonicznej prezencji do prestiżowych środowisk biurowych. Wyposażone są w mechanizm przechyłu, który można dostosować do wagi użytkownika, zapewniając optymalny komfort.

Cosmo chair- jego wyrafinowana ergonomiczna konstrukcja natychmiast reaguje na twoje ciało, ruch i postawę, zapewniając naturalną równowagę i całkowite wsparcie.

Lair O’ to mały domowy tron.  Znajduje się na szczycie ściętej piramidy o zaokrąglonych krawędziach, aby pogodzić koncepcje elegancji i uroku.

Husk- wygodny, z nowoczesnym połączeniem podstawy i siedziska, nawiązuje do profilu fotela o tej samej nazwie. Nadwozie, ukształtowane w stylu nawiązującym do stylu capitonné, daje poczucie miękkości.

Flow Slim, krzesło zaprojektowane po raz pierwszy w 2014 roku jako naturalna ewolucja rodziny Flow, łączy wygodę i estetykę. Kręcony fotel o nowoczesnym stylu, który doskonale komponuje się z każdym otoczeniem, od domu przez biuro po przestrzenie publiczne.

Fotel Achille- najwyższy komfort dzięki wyściółce w połączeniu ze znacznym efektem wizualnym. Dbałość o szczegóły, formalna elegancja, lekkie i niezbędne linie.

Krzesło biurowe Boucle z zielonej wełny autorstwa kultowego projektanta z połowy wieku, Paula McCobba , ma dominującą pozycję w każdym biurze.

Grand conference high back- fotel z wygodnym, wysokim oparciem posiada mechanizm regulujący poziom oporu wychylenia oraz amortyzujące zawieszenie siedziska. Sprawdzi się zarówno w warunkach biurowych, jak i w zaciszu domowego gabinetu.

Silver 191s fotel na 4-ramiennej podstawie z kolekcji silver o -wysokim, ruchomym oparciu. opcjonalnie dostępny jest na 5-nożnej podstawa na podwójnych kółkach.

Softshell- wygodne krzesło o siedzisku przypominającym kształtem muszlę. Oparcie dopasowuje się do pozycji użytkownika, dając komfort i wygodę siedzenia nawet podczas długich godzin pracy. 

HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie – od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych.

Kolekcja ElliePro powstała z myślą o przestrzeniach co-workingowych oraz collaborative, jednak jej wszechstronność i wielofunkcyjność sprawiają, że doskonale sprawdzi się także w biurach, salach konferencyjnych, gabinetach czy hotelowych lobby.

 Fotel VANK_V6 znany już w środowisku biurowym, doskonale odnajduje się w zaciszu domowym. Może być używany od rana do wieczora – do pracy, nauki czy grania – gdyż wyposażony jest w intuicyjną mechanikę przewidującą różne potrzeby.