Office Plus

Lab.worKflow +

WORKPLACE SOLUTIONS
PRACOWNIA ANALIZY INDYWIDUALNYCH POTRZEB MIEJSC PRACY I NAUKI

 

Jak się okazuje na motywację i efektywność pracowników, użytkowników danej przestrzeni wpływa wiele czynników. Są to między innymi predyspozycje, osobowość, charakter jak również doświadczenie i ambicje ale także środowisko, w którym pracują czy uczą się.

O tym co trzeba zrobić, aby produktywność użytkowników była na odpowiednim poziomie, motywacja nie spadała, a efektywność była coraz wyższa wiedzą nasi specjaliści od badania środowiska pracy i nauki.

Stworzyliśmy studio analizy indywidualnych potrzeb miejsc pracy i nauki po to, aby zwiększyć komfort fizyczny jak również psychiczny użytkowników danej przestrzeni.

Naszym celem jest tworzenie takich miejsc pracy i nauki, w których uwzględnione zostaną takie niuanse jak walory estetyczne przestrzeni oraz funkcjonalność, które będą wpływały na komfort użytkowników. Działania workplace solutions oferowane przez nasz zespół ekspertów mają na celu wspieranie rozwoju pracowników oraz uczniów, by byli bardziej zmotywowani i kreatywni w swoich działaniach, co przełoży się na osiągnięcia danej firmy czy placówki edukacyjnej. Co więcej, działania w ramach workplace solutions mają również na celu podniesienie zysków i optymalizację kosztów.

Nasi eksperci z zespołu WS pomogą osiągnąć wiele korzyści, które będą wynikały z dobrze zaprojektowanej i wyposażonej w odpowiednio dopasowane produkty przestrzeni, jednocześnie podnosząc zadowolenie użytkowników.

Jesteśmy po to, by ułatwić Ci wybór. 

Wesprzemy Cię w wyborze najlepszych produktów z sektoru wyposażenia do wnętrz komercyjnych i publicznych. 

Na przestrzeni 20 lat wyposażyliśmy ponad 150 tysięcy metrów kwadratowych w meble, wykładziny, oświetlenie a nawet rośliny i dekoracje okienne.

Jesteśmy dobrze dobranym zespołem ludzi, oddanych swojej pracy i znających się na rzeczy.

Jesteś gotowy nas poznać?

WORKPLACE SOLUTIONS

umów się na spotkanie ze specjalistą