Office Plus

LEKCJA O PRODUKCIE. HAŁAS OPANOWANY.

Wstawić biurka i fotele obrotowe do wnętrza to nie sztuka. Jednak zagospodarować przestrzeń tak, aby uniknąć efektu sztampowego biura to już lekkie wyzwanie. Zastosowanie we wnętrzu biurek „otulonych” panelami akustycznymi to jedno z rozwiązań, które idealnie sprawdzi się zarówno na dużej, otwartej przestrzeni jak również w małych wnętrzach, gdzie trzeba zmieścić kilka stanowisk pracy.

Zwróćcie uwagę jak wiele do przestrzeni pracy wnosi odpowiednia akustyka. To nie tylko rozwiązanie, które usystematyzuje przestrzeń. Przede wszystkim podniesie komfort i jakość pracy użytkowników. Stojące panele akustyczne, które rozdzielają stanowiska pracy pozwalają na zachowanie prywatności i izolację od hałasu, który tworzy się w każdej przestrzeni pracy. 

Okazuje sie, że nawet na opcen space można znaleźć miejsce do indywidualnej pracy. Nagle marzenia osób, którym ciężko jest skupić się na otwartej przestrzeni stają się rzeczywistością na wyciągnięcie ręki. Z jednej strony kilka stanowisk pracy ułatwia komunikację, z drugiej natomiast zapewnia możliwość pracy w odizolowaniu. Rozwiązanie z oddzielonymi miejscami pracy wyposażonymi w media porty, przydatne, mobilne akcesoria, takie jak tablica magnetyczna, haczyki na klucze i narzędzia biurowe sprawiają, że wszystko jest pod ręką.

Co więcej. Aktualna sytuacja pandemiczna spowodowała, że znaczna ilość przestrzeni do pracy uległa, bądź ulegnie re aranżacji. Jest to konieczne zarówno dla pracy jednostki jak również zespołu. Modyfikacja biura za pomocą paneli, ścianek akustycznych to rozwiązanie, które pozwoli tak przeprojektować miejsce do pracy, by każdy czuł się bezpiecznie. Wybór tego typu mebli biurowych to sukces. Zarówno dla tych pracujących w skupieniu jak i tych, którzy pracują w małych zespołach.


W biznesie najważniejszy jest człowiek. Pracując w komfortowych, bezpiecznych warunkach jednostka jest bardziej wydajna. Natomiast kluczem do sukcesu w strefach otwartych jest dobrze skoordynowany zespół, który potrafi ze sobą współpracować. Jeśli stworzymy mu to tego warunki, efekty pracy zespołu będą zachwycające.