Office Plus

LEKCJA O PRODUKCIE. SALONOWY FOTEL.

Skąd ten pociąg do miękkich mebli w przestrzeniach komercyjnych i publicznych? Wiele razy pisaliśmy o tym jak bardzo ludzie potrzebują namiastki domowej atmosfery poza murami własnego domu. Ta potrzeba jest coraz większa a przestrzenie biurowe coraz częściej przypominają pomieszczenia w domu.

Tapicerowane meble biurowe to must have każdego wnętrza. Forma może być dowolna. To, na co warto szczególnie zwrócić uwagę poza designem to techniczne aspekty danego produktu. Trwałość materiału, komfort użytkowania, jakość wykonania.

Co powiecie o tym „napompowanym” modelu? Ten niepozorny fotel nie dość, że ma ciekawą historię koncepcyjną to jeszcze wpisuje się zarówno w nowoczesne wnętrza ale również te, którym bliżej do klasycznego stylu.

Ambicją twórcy fotela jest tworzenie prostych i uczciwych produktów, które mają mocny charakter i ciepło.

Tutaj mamy do czynienia z minimalistyczną kolekcją mebli o zabawnym, lekkim charakterze. Miękkie, zakrzywione kształty nadają meblom zachęcający wygląd i zapewniają fantastyczny komfort siedzenia.

Nazwa nawiązuje do rosnącego chleba. Fotel ma pełny kształt, składający się z solidnego wyściełanego oparcia i siedziska oraz dwóch zakrzywionych podłokietników. Przeszycia z tyłu i siedzeń dzielą sofy na sekcje i dopełniają całości.

Fotel dopełni niejedno wnętrze i zachwyci niejednego użytkownika.

Po więcej informacji zapraszamy do nas. Napiszcie na: hello@officeplus.pl