Office Plus

PROJEKT NA NOWY START – DARMOWE PORADY ARCHITEKTA

Sytuacja epidemii zaskoczyła nas wszystkich. Z dnia nadzień zostaliśmy zmuszeni do izolacji i zmiany trybu pracy na zdalną. Chyba każdy z nas tęskni już za spotkaniami z ludźmi, rozmowami twarzą w twarz i wspólnym omawianiu planów. Wierzymy, że nastąpi to już za chwilę. Dlatego chcemy pomóc firmom i ich pracownikom w powrocie do ich biur i miejsc pracy. Warto zadbać o to, aby aranżacja wnętrz była po powrocie jak najbardziej funkcjonalna i komfortowa.

Dobry projekt na start po pandemii! 

W ramach solidarności proponujemy całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą pomoc w aranżacji wnętrz w ramach akcji „Projekt na nowy start – bezcenne porady architekta”

Dobre nastawienie będzie nam potrzebne, żeby zacząć od nowa pełni energii i zapału, a nic tak nie motywuje do działania jak pozytywna zmiana. Darmowe porady architekta wnętrz są do tego impulsem, ale i inspiracją! Wykorzystaj to i stwórz nowoczesne biuro, w którym każdy (pracownicy, klienci i goście) będą czuli się dobrze. 

Skontaktuj się z nami, by zaskoczyć pracowników nową przestrzenią

Co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić?

 • przedstawimy propozycję liftingu przestrzeni wybranego przez Ciebie wnętrza: biura, gabinetu, open space, recepcji czy przestrzeni wspólnej,
 • przyjrzymy się funkcjonalności biura i jeśli będzie to konieczne zaproponujemy nowy układ wspierający bezpieczną komunikację,
 • opowiemy, jak pracują kolory i doradzimy jakie zmiany w kolorystyce wnętrz warto wprowadzić,
 • podpowiemy jakie elementy spacebradningu można zastosować, żeby stworzyć inspirującą przestrzeń, z którą utożsamiają się pracownicy,
 • zaproponujemy aranżację zieleni, która poprawi klimat biura,
 • przedstawimy konkretne rozwiązania zarówno w zakresie materiałów wykończeniowych, jak i wyposażenia meblowego.

Jak wygląda proces projektowy?

Pracujemy zdalnie, więc komunikacja nie będzie żadnym problemem. Korzystamy z platform, takich jak np. Zoom, Skype, Google Hangouts i Face Time.

Krok 1. 

Wyślij do nas zapytanie na adres: architekci@officeplus.pl z poniższymi informacjami.

Dane kontaktowe:

 • nazwę firmy,
 • dane adresowe firmy,
 • imię i nazwisko osoby kontaktowej,
 • telefon do osoby kontaktowej,
 • mail firmowy do osoby kontaktowej,
 • zgodę na kontakt przedstawiciela Office Plus z osobą kontaktową.

Dane projektowe:

 • zdjęcia wnętrza, które chcielibyście zmienić,
 • rzut z góry pomieszczenia z naniesionymi wymiarami z zaznaczeniem okien, drzwi, grzejników i z zaznaczonymi meblami, który macie na wyposażeniu i chcecie wykorzystać w aranżacji (najlepiej z wymiarami). Jeśli nie macie rzutu, podajcie orientacyjne wymiary pomieszczenia.

Krok.2

Nasz architekt skontaktuje się z Wami w celu omówienia szczegółów projektu.

Krok.3

Przedstawimy Wam naszą propozycję zmian Waszego biura w postaci rzutu z góry pomieszczenia lub jego części oraz mood boardy stanowiącego inspirację do proponowanych zmian.

Krok.4 

Otrzymacie w pełni profesjonalną wizualizację 3D miejsca, które uznamy w naszej ocenie za najbardziej znaczące z punktu widzenia aranżowanej przestrzeni.

Krok.5

Przekażemy zestawienie proponowanych materiałów wykończeniowych oraz uzupełniającego wyposażenia meblowego.

Krok.6

Dla zainteresowanych przygotujemy ofertę cenową na realizację projektu i wyposażenia oraz przedstawimy ofertę na leasing wyposażenia.

Darmowe porady architekta jako inspiracja

Pamiętajcie, że porady w ramach akcji „Projekt na nowy start – bezcenne porady architekta” są bezpłatne i całkowicie niezobowiązujące. To od Was będzie zależeć czy będziecie chcieli je wprowadzić teraz lub w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Mamy nadzieję, że nasza pomoc i zmiany w aranżacji wnętrz, które wprowadzicie, pozwolą Waszym firmą szybciej powrócić na ścieżkę rozwoju.

Razem damy radę!

Trzymamy kciuki! Powodzenia!

Zespół Office Plus

PAMIĘTAJ! architekci@officeplus.pl

Uwaga! Liczba zgłoszeń jest ograniczona. W końcu każda z nas ma tylko dwie ręce.