Biurowy amfiteatr

Projekt

Klient: Devire

Miejscowość: Warszawa

Branża: HR

Projekt: Office Plus

Przestrzeń: biurowa i socjalna

Powierzchnia: 980 m2

Czas realizacji: 5 miesięcy

Zakres prac

Plan funkcjonalny

Projekt wnętrz i wizualizacje 3D

Lifting przestrzeni

Wykorzystanie i wkomponowanie istniejących zasobów

Koncept wyposażenia uzupełniającego

Współpraca z podwykonawcami

Koordynacja dostaw

Montaż mebli

Realizacja

We wnętrzach Devire dominuje jeden nadający ton całej aranżacji motyw przewodni – retro futuryzm, który pozwolił połączyć różne oczekiwania pracowników: styl vintage z technologią, grami komputerowymi i humorem.

Codzienna praca agencji rekrutacyjnej to niekończące się spotkania z kandydatami do pracy, dlatego ważne było wyodrębnienie kilkunastu miejsc, gdzie w kameralnej atmosferze, można przeprowadzić rozmowę. 11 mini sal spotkań, tworzy pełen kolorów, energetyzujący układ słoneczny zainspirowany plakatami planet wybranymi przez projektantkę. Każda z sal ma swój kolor, a nazwę sali komunikują neony, specjalnie zaprojektowane dla naszego klienta.

Wyzwaniem tej realizacji było stworzenie miejsca spotkań dla 100-osobowego zespołu. Architekt odpowiedzialna za projekt zaproponowała zbudowanie pomiędzy dwoma open space‘ami swojego rodzaju amfiteatru z piętrzącymi się schodami, który oprócz funkcji siedziska łączą obie przestrzenie tworząc plac spotkań dla wszystkich pracowników.

Cześć socjalna dla tak licznego zespołu została gruntowanie przemyślana, żeby zapewnić pełną funkcjonalność. Projektantka podzieliła przestrzeń na różne strefy kolorystyczne, które pozwoliły na wizualne wyodrębnienie różnych funkcjonalności: jadalni i części restauracyjnej.

A to wszystko w turkusowych odcieniach przewijających się w częściach wspólnych biura, które są bezpośrednim nawiązaniem do logotypu firmy, ale przede wszystkim odzwierciedlają otwartą i opartą na zaufaniu kulturę organizacji.