Dostarczenie mebli do baru wegańskiego

Jedna z naszych ostatnich realizacji to wyposażenie katowickiego baru wegańskiego. Dostarczyliśmy sofy, stoliki i krzesła, czyli standardowe wyposażenie baru. Do wykonania tej realizacji zostaliśmy poleceni przez jednego z zaprzyjaźnionych architektów.

Jak już zostało wspomniane, przy okazji tej realizacji nie musieliśmy stawać do przetargu i konkurować o zlecenie z innymi firmami. Zostaliśmy zaproszeni do złożenia oferty bezpośrednio przez architekta, projektującego całe wnętrze. Ma to swoje zalety – przede wszystkim miał on już swoją ogólną wizję na temat wyposażenia baru, zwłaszcza, że zna oferowane przez nas produkty i wcześniej zaplanował elementy wyposażenia, które jego zdaniem powinny znaleźć się również tu.

Jednym z najistotniejszych elementów przygotowanej przez nas aranżacji miała być określona zależność na linii jakość – cena. Projekt zakładał budżetową wersję mebli, przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej jakości, estetyki i trwałości. Co stanowiło jeszcze większe wyzwanie, kolor tapicerki wykraczał poza podstawową paletę barw. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na meble z tapicerką w niestandardowej wersji koloru „Valencja”. Jest to charakterystyczna barwa, którą inaczej moglibyśmy określić jako turkus (w rzeczywistości nieco jaśniejszy niż na poniższych zdjęciach).

Warto zaznaczyć, że zaproponowana przez nas tapicerka doskonale nadaje się do wyposażenia baru – posiada wszystkie atesty, poświadczające jej odporność na zabrudzenia i jest bardzo łatwa w czyszczeniu (to również było jedno z kryteriów w tym projekcie). Okazało się zresztą, że nasze krzesła i sofy modułowe doskonale sprawdzają się w tym miejscu – niedługo po otwarciu właściciel domówił kilka dodatkowych elementów wyposażenia.

Jeśli chodzi o konstrukcję zamontowanych mebli, postawiliśmy na płytę melaminowaną o nietypowym jak dla aranżacji baru odcieniu „Dąb Windsor”, osadzoną na bardzo stabilnej ramie z nogami o przekrój koła, w kolorze będącym odcieniem grafitu. Naszym zadaniem było zamontowanie tych elementów w taki sposób, aby stolik był stabilny. Również krzesła osadzone zostały na sztywnym, spawanym stelażu. Warto podkreślić, że oprócz standardowych elementów wystroju, dostarczyliśmy również typowo barowe stoliki i krzesła typu hoker.

Jak wygląda efekt tej realizacji? Możecie to zobaczyć w naszej galerii, do czego gorąco zachęcamy.