Office Plus

SOFT TOUCH +

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Salina prezentuje nowy wszechświat komfortowych rozwiązań do pracy dla każdego biura, miejsca pracy, domu, hotelu lub przestrzeni hybrydowej. 

Uniwersalna sofa Season ma niemal rzeźbiarski charakter, przenosząc wrażenia z wylegiwania się na wyższy poziom. 

 Innowacyjny fotel wypoczynkowy z obszernym oparciem zapewniającym dodatkowy komfort we wspólnych przestrzeniach.

Zaskakująco wygodne krzesło o geometrycznym kształcie, idealne do zastosowania w restauracjach, domach, hotelach, biurach, salach konferencyjnych i punktach sprzedaży detalicznej.

Umm to elegancki i wygodny fotel, o oryginalnych, zaoblonych kształtach. Zapewniający użytkownikowi odrobinę prywatności, wyciszenia i doskonałego komfortu.

Kultowe krzesło UP5_6 zostało zaprojektowane tak, aby przyciągało nie tylko wzrokiem ale i kształtem. Jego oryginalny kolor tylko zachęca do chwili wypoczynku.

Komfort i ekologia to kluczowe słowa opisujące krzesła Husk. Kolekcja, która jest hołdem dla miękkości i zaproszeniem do relaksu.

Podstawową cechą Camaleondy jest jej nieograniczona modułowość oraz geometryczna natura. Rozdzielne elementy pozwalają zdefiniować środowisko domowe.

Le Bambole- to, co czyni je wyjątkowymi, to pozorny brak konstrukcji nośnej, niezwykła naturalność kształtu oraz połączenie komfortu, miękkości i elastyczności, które przekazuje ich wygląd.

 Husk-Sofa powraca do tradycji sof Chesterfield i podejmuje temat pikowania capitonné we współczesnej wersji. Jest niesamowicie ciepła oraz wygodna. 

Sofa Cosy jest do stworzenia według własnych potrzeb. Cechą wyróżniającą całą kolekcję jest jej duża modułowość i całkowita dowolność kompozycji.

Fuji to mała kolekcja siedzeń na co dzień. Duże, obfite i słodkie bryły oraz trapezoidalna sylwetka nawiązują do stożkowego kształtu japońskiego wulkanu.

Yale X o silnej osobowości i dużych poduszkach, zapewniające znaczny komfort i dużą funkcjonalność. Gwarantuje wygodną pozycję siedzącą i mocne dopasowanie do potrzeb i wymagań chwili.

Model mad chaise longue to spokojne, łagodne linie, idealne proporcje i dopracowane detale. Wszystko zapewnia uczucie komfortu i estetycznej satysfakcji.

Poduchowa, niebywale miękka sofa. Możliwość konfiguracji wielkości.

Kubełkowa forma, sprężyste wypełnienie, ponadczasowy design charakteryzują ten fotel Q.

Do biurka, do stołu czy przy kanapie? Sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Opływowa forma, prostota i spójność formy z kształtem.

Eleganckie i dostojne. Charakterna forma i miękka skóra

Niebanalny kształt, oparty na drewnianej podstawie. Idealna do gabinetu czy eleganckiego foy. 

W tej sofie zanurzysz się i zostaniesz na dłużej. Wyjątkowo lekka i miękka forma.