Office Plus

STOŁY I STOLIKI +

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Aero to stół o dużych wymiarach, prosty w wyglądzie, ale o mocnym charakterze. Stalowa pokrywa podzielona na dwie części kryje centralną prostokątną podstawę z zaokrąglonymi narożnikami połączoną z wyrafinowanym blatem ze szkła lub litego laminatu.

Ikon mówi językiem architektury w najwyższym wyrazie prostoty i elegancji. Stół ze stożkową podstawą polietylenową do wypełnienia, dostępny w połączeniu z okrągłymi blatami o różnych rozmiarach i wykończeniach.

Kolekcja stołów Elinor, z miękkimi i zaokrąglonymi liniami, przekazuje wyrafinowany, ale współczesny wizerunek. Podstawę tworzą dwa odlewane elementy o stałych wymiarach, wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej i obite skórą naturalną.

Arki-Table jest liniowy i rygorystyczny z konstrukcyjnego punktu widzenia, ale jednocześnie wszechstronny i zaprojektowany do różnych zastosowań. 

Ikon mówi językiem architektury w najwyższym wyrazie prostoty i elegancji. Stół z dwoma stożkowymi podstawami wykonanymi z formowanego wtryskowo polipropylenu oraz blatem z litego laminatu dostępny w różnych rozmiarach.

Mirto Indoor charakteryzują się prostą konstrukcją o zmniejszonej grubości, która oferuje określone szczegóły oraz szeroką gamę materiałów i wykończeń. Blaty stołów wahają się od odbić szkła po zwarte marmury na różne słoje i kolory drewna. 

Dostępny zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej z zaokrąglonymi końcami, Tobi-Ishi to rzeźbiarski stół, który stylistycznie i samą nazwą nawiązuje do ozdobnych kamieni używanych w tradycyjnych japońskich ogrodach.

Rock table Kultowy stół o płynnej i eleganckiej sylwetce całkowicie ujawnia naturę tego, co reprezentuje: „okrągły stół”, który wydaje się unosić nad solidną, nieorganiczną podstawą. 

NVL TABLE Stół jednomateriałowy o nowoczesnych liniach i charakteryzujący się silną osobowością. Prostota kształtów harmonijnie dialoguje z solidnością materiału i bawi się kontrastami: blat wydaje się cienki i lekki, jakby unosił się nad podstawą.

S TABLE nazwa, która mówi sama za siebie: S Table, w której płynna spółgłoska doskonale mówi o skręconej podstawie w kształcie litery S tego stołu. Siła komunikacyjna tego stołu projektowego jest niezwykła, w każdej przestrzeni.

Rzeźbiarski designerski stół zaprojektowany dla domów, biur i przestrzeni współpracy. Zaprojektowana przez Patricię Urquiolę sylwetka stołu Burin oddaje hołd tradycyjnym narzędziom do rzeźbienia w drewnie. 

Niski stolik Cambio sprawdzi się w każdym miejscu biura lub domu.  Cambio to minimalistyczna gra w geometrię opartą na przejściu od kwadratu do okrągłego kształtu, cofając nas do naszych początków.

Rzeźbiarski stolik boczny zaprojektowany przez Patricię Urquiolę jako hołd dla rzemieślniczych narzędzi rzeźbiarskich w drewnie.

Stolik kawowy Alanda- charakterny, mocny oraz odważny.  Ciesząca się dużym powodzeniem klasyka i poszukiwane uzupełnienie wyposażenia w stylu vintage.

Button Tables- uniwersalne stoły z lakierowanymi cylindrycznymi podstawami, które lekko zwężają się u dołu, wygładzając ich geometrię. 

Stolik kawowy Metodo natychmiast przyciąga wzrok. Metodo, doskonale wpasuje się w wiele przestrzeni mieszkalnych: od strefy dziennej przy sofach, aż po strefę nocną, jako ultranowoczesny stolik nocny.

Fossil- eklektyczne akcesorium meblowe, które może służyć jako niski stolik.  Zbudowany z lekkiego betonu, nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nowoczesna, prosta i wielofunkcyjna. Oto Shape, dekoracyjny stolik pomocniczy, idealne połączenie minimalizmu i geometrii.

Stolik okolicznościowy zaprojektowany w minimalistycznym, wyrazistym stylu. Wybierz dwa niskie stoliki Ryutaro, aby stworzyć stylowy niski stolik do każdego salonu lub poczekalni.

Stolik kawowy Plateau. Prosty, niezwykle elegancki,  pasujący do każdego wnętrza. Wykonany z dębu, polakierowany. 

Kolekcja Ombre to funkcjonalne i niezwykle estetyczne stoliki, w całości wykonane z litego dębu. Aby nadać stolikom lekkości i elegancji, drewno zostało wykończone lakierem naturalnym.