Office Plus

Jak urządzić recepcję, by na dzień dobry zachwycała odwiedzających biuro?

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać nowoczesna recepcja by odwiedzający Cię klienci byli pod wrażeniem już na samym wejściu do firmy? Chcesz by przede wszystkim była to przestrzeń, która niejako reprezentuje wizerunek tworzonej przez Ciebie marki? Warto wiedzieć, że recepcja w biurze daje pierwsze i najważniejsze doświadczenie klienta z zarządzanym przez Ciebie przedsiębiorstwem. To, jakie wrażenie pozostawi na kliencie ma przełożenie na jego odczucia wobec Twojej działalności, a także na dalszą współpracę czy kontakty. Przekonaj się, jaka aranżacja i wyposażenie recepcji w biurze sprawi, że będzie to miejsce przyjazne dla pracownika i atrakcyjne dla odwiedzającego.

Projektowanie i aranżacja recepcji – co warto wziąć pod uwagę?

Aranżacja recepcji nie należy do łatwych zadań, a czynności, których trzeba przy tej okazji wykonać jest wiele. Nasi projektanci kierują się kilkoma najważniejszymi zasadami, które stosują jako wyznaczniki idealnej przestrzeni. Jeśli chcesz by recepcja ozdabiała i uatrakcyjniała Twoje biuro, zadbaj o:

  • zgodność z profilem firmy – zupełnie inaczej będzie wyglądała recepcja w hotelowym lobby, względem przestrzeni np. w kancelarii adwokackiej,
  • nowoczesność w najlepszym wydaniu – warto postawić na stylowy design i zastosować modne elementy takie jak te związane z ekologią, oświetleniem ledowym czy roślinnością. Nowoczesna recepcja biurowa to klucz do pokazania firmy z najlepszej możliwej strony,
  • wydzielenie przyjaznej i komfortowej strefy – z myślą o odwiedzających czy wizytujących biuro klientach, którzy powinni mieć zapewnione miejsce do ewentualnego komfortowego oczekiwania.

Powyższe reguły to pierwszy krok do sukcesu. Posługując się nimi przy urządzaniu recepcji w swoim biurze sprawisz, że zaspokojone są potrzeby wszystkich osób z niej korzystających.

Nowoczesna recepcja w biurze – jak ją urządzić?

Zastanawiasz się, jak powinna być urządzona recepcja biurowa, by niczego w niej nie brakowało? Dziś coraz częściej i coraz chętniej odchodzi się od klimatu recepcji z wysoką ladą. Taka aranżacja – jakkolwiek wygodna dla pracownika – tworzy już na wstępie barierę i dystans. W Office Plus proponujemy aranżację gościnnej strefy wejścia, czy recepcji, która swoim designem będzie zapraszać i zachęcać do odwiedzin. W szczególności znaleźć powinny się w niej komfortowe meble do siedzenia takie jak duża i wygodna kanapa oraz designerski fotel. Bez wątpienia dobrze sprawdzi się nowoczesny stolik kawowy, a coraz częściej stawia się na dedykowane zabudowy pod projekt – prestiżowe i ponadczasowe.

W końcu nowoczesna strefa recepcji powinna być otwartym i wygodnym miejscem, w którym komfortowo ugościsz swoich partnerów i kontrahentów.

Aranżacja wnętrz to zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom, a takich znajdziesz właśnie w Office Plus. Projektowanie biur rozpoczynamy zawsze od przedstawienia konkretnych rozwiązań, które uczynią je pomieszczeniami funkcjonalnymi dla pracowników i atrakcyjnymi dla oka. Jeśli natomiast zastanawiasz się jakie meble biurowe będą odpowiednie w Twojej firmie, zachęcamy do konsultacji i skorzystania z pomocy specjalistów. Z przyjemnością doradzimy i dobierzemy również jakie kolory w przestrzeni biurowej sprawdzają się najlepiej. Spraw, by Twoje biuro było nowoczesną i designerską przestrzenią, w której każdy będzie przebywać z przyjemnością. Postaw na wieloletnie doświadczenie projektantów i przekonaj się, że warto podjąć współpracę właśnie z nami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *