Gdańsk

Biuro Gdańsk

Office Plus Gdańsk Sp. z o.o.

ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 9:00 do 17:00

Dane do faktury:
Office Plus Gdańsk Sp. z o.o., ul. Słupecka 4 m. 85, 02-309 Warszawa

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371350

Regon
142706862

NIP
701-02-74-820

Konto bankowe:
Alior Bank 97 2490 0005 0000 4520 3985 7125

Kontakt do eksperta

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Gdańsk

Poszukujesz funkcjonalnego, a przy tym doskonale prezentującego się wyposażenia do Twojej firmy? Firma Office Plus z siedzibą w Gdańsku oferuje nowoczesne meble biurowe, które świetnie sprawdzą się zarówno w mniejszych wnętrzach, jak również w większych przestrzeniach typu open space. Polecamy Wam między innymi wygodne fotele obrotowe, ergonomiczne krzesła konferencyjne, a także stylowe sofy i inne siedziska dostosowane do potrzeb większej grupy osób. Prezentujemy modele idealne zarówno do gabinetu, jak również dostosowane do potrzeb recepcji. Ponadto udostępniamy oświetlenie przygotowane specjalnie z myślą o pracownikach. Nasze propozycje sprawdzą się doskonale zarówno w tradycyjnych pomieszczeniach, jak również nowoczesnych wnętrzach.

Fotele biurowe i obrotowe

Każda osoba mająca pracę siedzącą wie, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, gwarantujące komfort podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Mając tego świadomość, w ofercie prezentujemy wygodne fotele obrotowe. Dzielimy je na siedziska gabinetowe oraz krzesła pracownicze. W naszym asortymencie znajdziecie wyłącznie ergonomiczne modele zapobiegające bólom kręgosłupa wynikającym z nieprawidłowej postawy podczas siedzenia na źle dobranym krześle. Każdy mebel dostępny w naszej ofercie posiada specjalne mechanizmy regulacyjne, dzięki którym użytkownik może dobrać odpowiednią wysokość i kąt nachylenia dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Krzesła konferencyjne

Podczas długich, wielogodzinnych spotkań biznesowych bardzo duże znaczenie ma przestrzeń, a także meble, które są używane podczas tego typu wydarzeń. W ofercie Office Plus znajdziecie wygodne krzesła konferencyjne specjalnie dostosowane do siedzenia przy dużym stole. Proponowane przez nas modele zostały wyprofilowane w taki sposób, aby ich użytkownicy bez problemu mogli spędzić wiele godzin na długiej dyskusji. Udostępniamy siedziska z oparciem drewnianym lub z siatką, tapicerowane tkaniną bądź skórzane. Dodatkowo, niektóre z naszych propozycji wzbogacamy o atrakcyjne dodatki, na przykład gazetownik lub pulpit.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ