Office Plus

Meble biurowe Rzeszów

Interesują Cię meble biurowe i chcesz urządzić w wymarzony sposób swoje biuro w Rzeszowie? Zastanawiasz się jednak jak najlepiej zaaranżować dużą przestrzeń? Rozważasz, czy potrzebne będą Ci kosztowne meble na wymiar, na które w Rzeszowie trzeba czekać tygodniami? Szkoda Twojego czasu i pieniędzy. Zamiast tego zapewnij sobie spokój i postaw na dedykowany projekt, z którym spektakularnie wykorzystasz każdy zakątek. Sprawdź nasze realizacje, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy zgodną z Twoimi oczekiwania propozycję. Nowoczesne meble biurowe z pewnością oczarują odwiedzających Twoje biuro w Rzeszowie klientów.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Meble do biura Rzeszów – szeroki wybór

Różne warianty, rodzaje drewna, kolory i wykończenia – takie meble do biura w Rzeszowie czekają, by upiększyć wnętrze Twojej firmy. Niebanalne, komfortowe krzesła i fotele biurowe będą idealnym dopełnieniem nie tylko dla klientów, ale także pracowników Twojego biura w Rzeszowie. Przestronne szafy i biurka będące w stanie pomieścić ogromną ilość ważnych dokumentów biurowych i pism, które przechowujesz w swojej firmie w Rzeszowie. Nowoczesność, a może styl retro – wybór zależy od Ciebie. 

Meble gabinetowe Rzeszów – możesz na nas liczyć

Jeśli masz jakiekolwiek pytania nasi specjaliści z chęcią na nie odpowiedzą.  Podejmując współpracę z nami masz pewność, że od A do Z zaprojektujemy i pomożemy wybrać właściwe meble biurowe podkreślające charakter biura. Aranżacja wnętrz to kwestia, którą warto powierzyć profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem. Jedną z głównych wartości, która nam przyświeca jest estetyka, więc projekty zawierające meble i biurka gabinetowe są stworzone tak, by jak najlepiej dopasować je do wnętrza pomieszczenia.

Oczaruj swoich klientów i wybierz meble biurowe, które uczynią siedzibę Twojej firmy w Rzeszowie w pełni funkcjonalną, wyróżniającą się oryginalnością.

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl