Office Plus

Meble biurowe Opole

Nadszedł czas by wybrać wyposażenie w siedzibie Twojej firmy, ale nie masz pomysłu na aranżację? W Office Plus w Opolu znajdziesz meble biurowe – niezwykłe, designerskie i zapadające w pamięć. Wyróżnij się z tłumu i postaw na nowoczesne wnętrze. Stwórz miejsce pracy, do którego będzie chciało się przychodzić, a zawieranie kolejnych transakcji biznesowych stanie się czystą formalnością. Wspólnie stworzymy przestrzeń, którą zapełnią skrupulatnie dobrane meble gabinetowe, co sprawi, że przychodzenie do Twojego biura w Opolu będzie niezaprzeczalną przyjemnością. 

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Ponadczasowe meble do biura Opole – na długie lata

W Office Plus pracują ludzie, dla których aranżacja wnętrz jest pasją. Każde kolejne zlecenie to nowe wyzwanie i przygoda, którą podejmujemy z dreszczem ekscytacji. Jeśli Opole jest siedzibą Twojej firmy, przekonaj się, że zaproponujemy Ci meble biurowe z prawdziwego zdarzenia. Trwałe, solidne i ponadczasowe, dzięki czemu z pewnością będą służyły w Twojej przestrzeni przez wiele długich lat. W zależności od preferowanego stylu dobierzemy niebanalne meble biurowe, które stworzą pełną aranżację Twojej firmy w Opolu, a w tym:

  • szafy,

  • fotele,

  • krzesła.

Zdaj się na nasze ponad 20-letnie doświadczenie i wspólnie wybierzmy unikalne meble biurowe do Twoich wnętrz.

Nowoczesne meble gabinetowe Opole – kompleksowa obsługa

Projektanci i architekci z Office Plus w Opolu zawsze proponują nowoczesne i designerskie meble biurowe i gabinetowe. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dokładnie to, czego poszukujesz. Skąd mamy tę pewność? We współpracy z nami doświadczysz dokładnego zbadania i analizy Twoich potrzeb. Na tej podstawie wykonamy projekt, który następnie kompleksowo zrealizujemy, aż do finalnego efektu w Twojej przestrzeni. Kosztowne i często wadliwe meble biurowe na wymiar to nie nasza bajka – Office Plus w Opolu to rzetelny projekt z najwyżej jakości wyposażeniem. Przekonaj się, że Twoje wnętrze nabierze niezwykłego charakteru. Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl