Projektowanie, fit-out, wyposażenie biur wnętrz komercyjnych & meble biurowe Poznań

Biuro Poznań

Office Plus Poznań

ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 8:00 do 16:00
Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dane do faktury
Office Plus Wrocław Sp. z o.o., ul. Słupecka 4 m. 85, 02-309 Warszawa

NIP
701-02-64-709

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000363437

Regon
142553200

Konto bankowe:
Bank BGŻ BNP Paribas SA 33 1750 0009 0000 0000 3986 9896

Kontakt do eksperta

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Wroclaw

Zobacz kilka zdjęć z naszego biura w Poznaniu ⬎

W naszej ofercie udostępniamy wyłącznie funkcjonalne wyposażenie, które wpasuje się w przestrzeń mniejszych wnętrz i dużych pomieszczeń. Proponujemy Wam stylowe meble biurowe idealnie sprawdzające się w tradycyjnych wnętrzach, jak również nowoczesne modele idealne do designerskich loftów.

W asortymencie poznańskiego salonu przedstawiamy między innymi wygodne fotele obrotowe oraz krzesła konferencyjne zapewniające komfort podczas długich narad i spotkań biznesowych. Udostępniamy ergonomiczne siedziska, które można dowolnie regulować według własnych indywidualnych upodobań. Użytkownik sam może zadecydować, jaka wysokość i kąt nachylenia oparcia są dla niego najbardziej odpowiednie.

Fotele biurowe i obrotowe

Dbając o najwyższy komfort Klientów korzystających z naszych usług w naszej ofercie udostępniamy wygodne fotele obrotowe. Mając świadomość tego, że każda biurowa powierzchnia jest inna, oddajemy w Wasze ręce wersje z kółkami przystosowanymi do powierzchni kamiennych lub drewnianych.

Prezentujemy ergonomiczne fotele biurowe, które każdy użytkownik może w dowolny sposób regulować według własnych upodobań. Ma możliwość obniżenia siedziska, a także zmiany kąta nachylenia oparcia. Dzięki temu, może przyjąć wygodną pozycje i pracować przy komputerze przez wiele godzin bez bólu kręgosłupa. Przedstawiamy atrakcyjne modele tapicerowane, a także eleganckie wersje skórzane.

Krzesła konferencyjne

W każdej firmie, niezależnie czy jest to duża spółka czy małe przedsiębiorstwo, potrzebna jest przestrzeń, w której można odbyć spotkanie z Klientem lub przeprowadzić wspólną naradę ze współpracownikami. Mając to na uwadze, w ofercie naszej firmy udostępniamy funkcjonalne krzesła konferencyjne.

Oferujemy modele z nakładką drewnianą, plastikową bądź tapicerowaną do wyboru. Dodatkowo umożliwiamy dołączenie specjalnych kółek, dzięki którym bez problemu można przemieszczać siedziska w różne miejsca. Proponujemy zarówno krzesła konferencyjne dopasowane do nowoczesnych pomieszczeń, jak również tradycyjne modele dopasowane do klasycznych wnętrz.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ