WARSZAWA

Projektowanie, fit-out, wyposażenie biur wnętrz komercyjnych & meble biurowe Warszawa

Biuro Warszawa

Office Plus Warszawa Sp. z o.o.

ul. Gościnna 13
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 8:00 do 17:00

Dane do faktury
Office Plus Warszawa Sp. z o.o., ul. Słupecka 4/85, 02-309 Warszawa

NIP
701-02-62-691

Regon
142621226

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000366767

Konto bankowe
PKO BP 49 1020 1055 0000 9602 0296 6893

Kontakt do eksperta

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Warszawa

Zobacz kilka zdjęć z naszego biura w Warszawie ⬎

Z myślą o wszystkich Klientach, naszą ofertę wzbogacamy o artykuły, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak również w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Oferujemy meble biurowe wyprodukowane wyłącznie przez sprawdzonych, renomowanych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie miedzy innymi wygodne fotele obrotowe i krzesła konferencyjne. Wszystkie modele dobieramy w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom najwyższy komfort siedzenia podczas długich narad, konferencji biznesowych i spotkań z klientami.

Wiele z oferowanych przez nas foteli biurowych jest wyposażona w specjalne mechanizmy, za pomocą których samodzielnie możemy regulować sobie wysokość siedziska, a także kąt nachylenia oparcia. Oferujemy meble obite wysokogatunkowym materiałem skórzanym lub tapicerowane tkaniną.

Fotele biurowe i obrotowe

Chcąc zapewnić najwyższy komfort użytkowania, oferujemy naszym Klientom wygodne, ergonomiczne siedziska. Nasze propozycje sprawdzą się idealnie wśród osób, które pracują wiele godzin przy komputerze. Dzięki dobrze wyprofilowanemu oparciu, a także odpowiednio dobranej wysokości siedziska użytkownik nie będzie borykał się z bólem kręgosłupa, lędźwi lub z innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami, które sprzyjają długiemu siedzeniu w jednym miejscu.

W asortymencie naszego warszawskiego salonu znajdziecie obrotowe fotele biurowe z dopasowanymi kółkami, umożliwiającymi bezproblemowe przemieszczanie fotela z miejsca na miejsce.

Krzesła konferencyjne

Z myślą o właścicielach mniejszych firm, a także większych przedsiębiorstw, w naszej ofercie udostępniamy meble, które nie tylko doskonale się prezentują, ale są również funkcjonalne. Oferujemy Wam wygodne krzesła konferencyjne dostosowane do długich narad, spotkań biznesowych i innych okazji, gdzie w jednym miejscu musi zebrać się większa grupa osób.

Udostępniamy atrakcyjne modele z wygodnym oparciem drewnianym bądź siatkowanym i miękkim lub twardym siedziskiem do wyboru. Polecamy również modele, do których można dopasować kółka, ale proponujemy również tradycyjne wersje z czterema nogami lub jedną podstawą typu płoza.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ