Biuro Wrocław

Office Plus Wrocław Sp. z o.o.

ul. Ostrowskiego 7
(I piętro pok. 401)
53-238 Wrocław
tel. (0-22) 843-33-00
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 8:00 do 16:00

Dane do faktury
Office Plus Wrocław Sp. z o.o., ul. Słupecka 4 m. 85, 02-309 Warszawa

NIP
701-02-64-709

Regon
142553200

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000363437

 

Konto bankowe:
Alior Bank 90 2490 0005 0000 4520 6465 8987

Kontakt do eksperta

lk_2
Dyrektor Łukasz Kłak
telefon: +48 662 377 517
email: l.klak@officeplus.pl

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Wroclaw
+48 662 377 517

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, na bieżąco wzbogacamy ofertę naszej wrocławskiej firmy o atrakcyjne elementy wyposażenia. W naszym asortymencie znajdziecie solidnie wykonane, funkcjonalne meble dla mniejszych firm i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy ergonomiczne fotele obrotowe i krzesła konferencyjne. Wszystkie siedziska dobieramy w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy komfort ich użytkownikom. Z tego względu, udostępniamy modele z możliwością samodzielnej regulacji zarówno wysokości, jak i kąta nachylenia oparcia. Dodatkowo, niektóre z naszych propozycji mają możliwość dołączenia specjalnych kółek, dzięki którym bez problemu można przemieszczać meble z miejsca na miejsce.

Fotele biurowe i obrotowe

Z myślą o właścicielach mniejszych, prywatnych przedsiębiorstw, a także większych przestrzeni publicznych przygotowaliśmy funkcjonalne meble, które świetnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych pomieszczeniach, jak również w nieco bardziej nowoczesnych wnętrzach. W asortymencie naszej firmy znajdziecie między innymi wygodne fotele biurowe. Wszystkie proponowane modele zostały wykonane z wysokogatunkowego, trwałego materiału, który gwarantuje wygodę przez wiele godzin użytkowania.

Większość oferowanych siedzisk wyposażona jest w specjalne mechanizmy umożliwiające samodzielną regulację wysokości oraz kąta nachylenia oparcia. Ponadto wzbogacona jest o specjalne kółka, umożliwiające przemieszczanie mebli po powierzchniach drewnianych lub kamiennych.

Krzesła konferencyjne

Mając świadomość potrzeb mniejszych firm i większych przedsiębiorstw, umożliwiamy naszym Klientom aranżację biur pracowniczych i prywatnych gabinetów. Naszym Klientom udostępniamy wygodne krzesła konferencyjne, które świetnie sprawdzą się w dużych salach spotkań. Nasze produkty doskonale nadają się na spotkania biznesowe, narady pracownicze i inne wydarzenia dla większej grupy osób.

Oferujemy miękkie lub twarde siedziska do wyboru z oparciem siatkowanym lub drewnianym. Chcąc zapewnić najwyższy komfort naszym Klientom, udostępniamy atrakcyjne modele wyposażone w gazetownik lub pulpit.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ