Projektowanie, fit-out, wyposażenie biur wnętrz komercyjnych & meble biurowe Kraków

Biuro Kraków

Office Plus Kraków Sp. z o.o.

 ul. Willowa 77
32-085 Modlniczka
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 8:00 do 16:00

Dane do faktury:
Office Plus Kraków Sp. z o.o., ul. Słupecka 4 m. 85, 02-309 Warszawa

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000378870

Regon
142821385

NIP
701-02-83-256

Konto bankowe:
Alior Bank 79 2490 0005 0000 4520 7079 4435

Kontakt do eksperta

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Kraków

Naszym Klientom oferujemy wyposażenie wnętrz prywatnych i miejsc użyteczności publicznej wykonane przez sprawdzonych, renomowanych producentów. W asortymencie naszej firmy znajdziecie meble biurowe, które świetnie wpasują się zarówno w stylistykę nowoczesnych wnętrz, jak również w przestrzeń tradycyjnych pomieszczeń.

W naszej firmie zlokalizowanej w Krakowie znajdziecie między innymi fotele obrotowe i krzesła konferencyjne z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia. Ponadto udostępniamy lady recepcyjne idealnie sprawdzające się w dużych korporacjach, jak również w mniejszych salonach kosmetycznych lub fryzjerskich. Dodatkowo oferujemy również wykładziny podłogowe oraz niezbędne w każdym pomieszczeniu oświetlenie.

Fotele biurowe i obrotowe

Z myślą o pracownikach mających pracę siedzącą, a także dla osób spędzających wiele godzin przy komputerze przygotowaliśmy wygodne fotele biurowe i krzesła obrotowe. Każda z naszych propozycji jest wyposażona w specjalny mechanizm regulacyjny umożliwiający samodzielną regulację wysokości siedziska i kąta nachylenia oparcia.

W asortymencie naszego krakowskiego salonu znajdziecie wygodne, atrakcyjne modele wykonane z rozmaitych, trwałych materiałów, które są bardzo łatwe w czyszczeniu. Proponujemy obicie tapicerowane bądź skórzane. Dodatkowo nasze siedziska są wzbogacone o dwa rodzaje kółek dopasowanych do powierzchni drewnianych lub kamiennych.

Krzesła konferencyjne

Biorąc pod uwagę potrzeby wszystkich Klientów, ofertę naszej firmy na bieżąco wzbogacamy o funkcjonalne meble biurowe, które doskonale wpasują się w przestrzeń dużej korporacji, a także mniejszej firmy. Prezentujemy Wam wygodne, a przy tym świetnie prezentujące się krzesła konferencyjne.

Proponowane przez nas modele sprawdzą się bardzo dobrze podczas narady zarządu, konsultacji pracowniczych lub spotkań z kontrahentami.Umożliwiamy naszym klientom zakup siedzisk z kółkami lub bez. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno nowoczesne modele idealne do modnych, designerskich wnętrz, jak również klasyczne siedziska przeznaczone do przestrzeni o tradycyjnym wystroju.

Zachęcamy do przejrzenia galerii zawierającej nasze propozycje.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ