Office Plus

JAK WYBRAĆ FIRMĘ, KTÓRA ZAJMIE SIĘ ARANŻACJĄ I WYPOSAŻENIEM BIURA?

Czy kiedykolwiek słyszałeś o usłudze fit-out biura? To kompleksowa usługa polegająca na zaprojektowaniu i wyposażeniu przestrzeni biurowej w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom pracowników i specyfice przedsiębiorstwa.

Fit-out to usługa, której realizacją zajmują się profesjonalne firmy aranżujące biura. W dzisiejszym blogu podpowiemy Ci jak znaleźć firmę wyposażające biura i dlaczego warto oddać aranżację przestrzeni biurowej w ręce profesjonalistów.

Jak odpowiednio zaaranżować biuro?

Fit-out biura to usługa, której popularność ciągle rośnie – coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że dostosowanie przestrzeni biurowej do potrzeb pracowników przekłada się na sukces całej firmy. W kilku przypadkach zmiana lub odświeżenie starej przestrzeni biurowej, czyli właśnie fit-out biura, to absolutna konieczność. Profesjonalna aranżacja i wyposażenie biura przyniesie wiele pozytywnych rezultatów, m.in. gdy:

 • Twój zespół rozrasta się w szybkim tempie, w końcu biuro przystosowane do np. 20 osób nie jest w stanie pomieścić 40 pracowników;
 • podstawą Twojej działalności jest praca zespołowa, a w obecnym biurze pracownicy wykonują zadania w wielu oddzielnych pomieszczeniach;
 • posiadasz jeden, wielki open-space, a Twoi specjaliści oczekują ciszy i skupienia we własnych pokojach;
 • pracownicy szybko odczuwają zmęczenie, pracują przy niewygodnych biurkach i często narzekają na ból oczu spowodowany złym oświetleniem;

W każdym z tych przypadków niezbędny jest fit-out biura, który rozpoczyna się od stworzenia projektu aranżacji wnętrz. Następnie firma aranżująca wykonuje prace budowlano-montażowe, a na końcu organizuje funkcjonalne wyposażenie biura.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną firmę?

Zlecanie realizacji fit-out zewnętrznym firmom aranżującym wnętrza to coraz popularniejsza praktyka. Z pewnością powierzenie zmian w przestrzeni biurowej specjalistycznym firmom pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. Profesjonalne wyposażenie i aranżacja biura to kompleksowa usługa, która rozpoczyna się od projektu aranżacji wnętrz. Taki projekt powstaje na podstawie dokładnych informacji uzyskanych od klienta, np. struktury firmy, profilu działania czy organizacji prac. Następnie specjalistyczna firma aranżująca wnętrza pomoże nam z przeprowadzką, przeprowadzi wszelkie prace budowlano-montażowe (wykonanie instalacji, usunięcie ścian, itp.) i wyposaży biuro w funkcjonalne meble.

Rezultatem wszystkich prac będzie optymalnie zaaranżowana przestrzeń biurowa, w której pracownicy będą mieli do dyspozycji m.in.:

 • pokoje pracy zespołowej,
 • strefy relaksu,
 • odpowiednie oświetlenie,
 • możliwość regulacji temperatury,
 • dźwiękoszczelne kabiny.

Jak widzisz zleceniobiorca zajmie się wszystkim, do Ciebie należy wyłącznie określenie budżetu i kluczowych potrzeb pracowników, a także uzgodnienie terminów realizacji i na koniec – odebranie profesjonalnie zaaranżowanego biura.

Jak wybrać profesjonalną firmę aranżującą wnętrza?

Obecnie usługi fit-out biura oferuje bardzo wiele firm architektonicznych, jednak nie zawsze są to przedsiębiorstwa godne uwagi. Dlatego decydując się na profesjonalną aranżację biura warto skorzystać z usług doświadczonych i sprawdzonych firm. Przykładem jest firma Office Plus, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji takich przedsięwzięć.

Pamiętaj również, aby wybierać firmy prowadzące kompleksowe usługi aranżacji wnętrz. Część biur oferuje projekt aranżacji wnętrz, jednak do realizacji działań należy wynająć dodatkową firmę zewnętrzną – takie rozwiązanie to spore utrudnienie i większy wydatek. Decydując się na firmę, która przeprowadzi aranżację od A do Z możesz liczyć na niższą cenę i lepsze efekty. W Office Plus masz pewność, że otrzymasz fachową pomoc na wszystkich etapach realizacji. Firma wykona dla Ciebie m.in.:

 • projekt biura, który uwzględnia indywidualne potrzeby i oczekiwania;
 • przeprowadzkę,
 • konieczne prace budowlane,
 • montaż instalacji,
 • funkcjonalne meble biurowe i siedziska najwyższej jakości.

Z pomocą zewnętrznej firmy spersonalizowana aranżacja biura odbędzie się szybko i bez większych problemów. Wybierając doświadczone i profesjonalne przedsiębiorstwa masz pewność, że nawet nietypowe realizacje aranżacji biur zakończą się sukcesem.

Skorzystaj z usług firm aranżujących biura i zobacz, że wraz z komfortem pracowników wzrosną Twoje zyski i pozycja na rynku.