Office Plus

Wyposażenie biura Gdańsk

Prowadzisz firmę w Gdańsku i rozważasz kompleksowy remont Twojego biura? Z pewnością interesuje Cię jego profesjonalna aranżacja w funkcjonalne wyposażenie, które tchnie nową dawkę energii do wnętrza. Chcąc odświeżyć jego wnętrze warto postawić na nowoczesny design i ponadczasowy styl, który zdecydowanie pozwoli zrobić milowy krok w przód. Wysokiej jakości wyposażenie przestrzeni gdańskiego biura, ma bezpośredni wpływ na podniesienie komfortu pracy zespołu. W Office Plus oferujemy projektowanie wnętrz w Gdańsku dzięki, które sprawi, że nasi klienci zyskają w oczach swoich kontrahentów. Zobacz, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Wyposażenie i aranżacja biur Gdańsk – wszystko co najlepsze dla Twojej firmy

Nasza propozycja to zarówno aranżacja wnętrz biurowych w Gdańsku, jak i bogata oferta na meble biurowe Gdańsk, które wyróżniają się ergonomią i zdecydowanie zwiększają wygodę w codziennej pracy. Zaproponujemy designerskie wyposażenie w m.in. krzesła i fotele biurowe, które idealnie dopasujesz do Twojego biura w Gdańsku. Wdrażamy także i wykorzystujemy tzw. metodę fit out, dzięki której współpracujące z nami firmy w Gdańsku posiadają maksymalnie wykorzystaną przestrzeń, dopasowaną do osobistych potrzeb oraz charakteru branży. 

Projektowanie biur Gdańsk

Office plus to zespół doświadczonych projektantów, którzy z wielką pasją i ogromną ambicją podchodzą do realizowanych przez siebie zadań. Każdy projekt to indywidualna strategia zgodnie z upodobaniami klientów, starając się spełnić ich oczekiwania i wymagania. Jeśli więc szczególnie zależy Ci na stałym, bezproblemowym kontakcie na każdym etapie wykonania projektu oraz unikalnej realizacji Twojej wizji, to z przyjemnością zachęcamy do nawiązania współpracy. Klientów traktujemy po partnersku i wsłuchujemy się w ich głos, dlatego każda aranżacja wnętrz jest konsultowana. Zapewniamy również wyposażenie wnętrz komercyjnych i lokali usługowych w Gdańsku. Zapraszamy do współpracy!

Fit-out Gdańsk

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl