Office Plus

Wyposażenie biura Opole

Potrzebujesz by aranżacja Twojego biura w Opolu była kompleksową realizacją na całej jego powierzchni, jednocześnie nadając mu nowoczesnego wyglądu i ponadczasowego charakteru? Masz pomysł na projekt i chcesz znaleźć profesjonalną firmę? Dla nas zadanie, jakim będzie projektowanie i aranżacja wnętrz oddziału Twojej firmy w Opolu będą zrealizowane z pasją, nowoczesnością i ponadczasowością. W Office Plus oferujemy dedykowane rozwiązania i indywidualne podejście do każdego klienta, którego od samego początku traktujemy jak partnera.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Projektowanie biur Opole

Projektowanie wnętrz biurowych w Opolu to tylko jedna z możliwości, którą oferujemy naszym klientom. Nasza oferta jest kompleksowa i aranżację adekwatną do profilu firmy zrealizujemy kompleksowo. Proponujemy także wyposażenie biur w Opolu posiadając w swoich pakietach designerskie meble biurowe Opole, odznaczające się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania, takie jak m.in.:

  • fotele i krzesła obrotowe,
  • fotele i krzesła biurowe,
  • krzesła konferencyjne.

Natomiast jeśli często planujesz organizację grupowych spotkań biznesowych z kontrahentami, koniecznie sprawdź również bogatą ofertę na meble konferencyjne, które uświetnią wnętrze Twojego opolskiego biura.

Wyposażenie wnętrz komercyjnych Opole – funkcjonalność i estetyka

Nasza kadra to architekci z ogromnym doświadczeniem, dla których aranżacja biur w Opolu jest nie tylko pracą i realizacją usługi. To przede wszystkim przyjemność, ekscytacja na myśl o kolejnym wyzwaniu oraz w spełnianie swojej pasji i pomocy klientowi. Doradzamy i realizujemy także wyposażenie lokali w Opolu takich jak restauracje czy hotele. Zapraszamy do współpracy opolskie firmy, dla których aranżacja wnętrz jest bardzo ważnym elementem podnoszącym funkcjonalność i ergonomię miejsca pracy. W Opolu stawiamy przede wszystkim na fit out tj. wykorzystanie każdego centymetra powierzchni biurowych firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą jeszcze dziś!

Fit-out Opole

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl