Office Plus

Wyposażenie biura Poznań

Chcesz by Twoje biuro odzyskało blask i poszukujesz firmy, dla której aranżacja biura w Poznaniu będzie kompleksowa i profesjonalna? Office Plus to idealna opcja dla Ciebie! Zadania, jakim są projektowanie wnętrz i wyposażenie Twojego biura w Poznaniu to dla nas możliwość realizacji nowoczesnego, a jednocześnie ponadczasowego projektu. Sprawdź nasze portfolio i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Projektowanie biur Poznań

Projektowanie i wyposażenie wnętrz komercyjnych, a także biurowych w Poznaniu to podstawa naszej oferty. Już od ponad 20 lat realizujemy swoją pasję zmieniając wnętrza firm zgodnie z ich charakterem. Planując wyposażenie biur w Poznaniu stosujemy się do zasady fit out. Staramy się tak zaprojektować dostępną przestrzeń wykorzystać ją w pełni funkcjonalnie, jednocześnie biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i życzenia klienta. W Poznaniu oferujemy także wyposażenie lokali, czy budynków użyteczności publicznej takich jak m.in. muzea, czy placówki medyczne. Zależy nam na tym, by spełnić oczekiwania klienta, tak by tworzone przez niego miejsce pracy cechowała ergonomia i modny design.

Aranżacja biura Poznań – profesjonalizm w każdym calu

Jeśli interesują Cię meble biurowe Poznań w nowoczesnym wydaniu to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Office Plus to profesjonalna aranżacja wnętrz w Poznaniu, dzięki której Twoje biuro nabierze ponadczasowego charakteru zachwycając nie tylko pracowników, ale także odwiedzających Cię klientów. Posiadamy również meble konferencyjne, które idealnie sprawdzą się na spotkaniach, oraz. fotele ergonomiczne i krzesła obrotowe, które poprawią jakość pracy w Twoim biurze w Poznaniu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować. Zapraszamy do skorzystania z oferty Office Plus jeszcze dziś!

Fit-out Poznań

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl