Office Plus

Wyposażenie biura Kraków

Interesuje Cię kompletna i dokładna aranżacja Twojego biura w Krakowie, które od dłuższego czasu planujesz odświeżyć? Z całą pewnością chcesz nadać mu wyjątkowego charakteru i poszukujesz firmy, która z ogromną dbałością zatroszczy się nawet o najmniejsze szczegóły mające na celu uczynić cały projekt wyjątkowym. Sprawdź ofertę Office Plus w Krakowie i zapewnij sobie fachowe projektowanie wnętrz i wyposażenie biura.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Projektowanie biur Kraków

Projektowanie biur dla klientów rozpoczynamy zawsze od przedstawienia propozycji spójnych z wizją propozycji wyposażenia oraz aranżacji w meble biurowe Kraków. Oferujemy ergonomiczne i funkcjonalne fotele obrotowe, które zapewnią najwyższy stopień komfortu dla Twoich pracowników biura w Krakowie. Jeśli natomiast w oddziale Twojej firmy organizujesz eventy dla partnerów biznesowych, to posiadamy także bogatą propozycję, w której możesz wybrać meble i krzesła konferencyjne. Do projektów aranżacji biur każdej firmy w Krakowie podchodzimy kreatywnie, wykorzystując pakiet fit out pozwalający na kompleksową realizację każdej przestrzeni.

aranżacja wnętrz biurowych Kraków 

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która oferuje kompleksowe projektowanie i wyposażenie biur w Krakowie to zachęcamy do współpracy właśnie z nami. Nowoczesne rozwiązania, dbałość o szczegóły i możliwość ciągłej konsultacji projektu wyróżnia nas spośród innych firm na rynku. To właśnie w Office Plus aranżacja wnętrz jest realizowana przez grono projektantów i specjalistów z wieloletnią praktyką. Nasze doświadczenie w aranżacji staramy się jak najlepiej przełożyć na każdą przygotowywaną koncepcję, tak by odznaczała się przede wszystkim funkcjonalnością. Proponujemy także pełne wyposażenie lokali i wnętrz komercyjnych w Krakowie, które w odpowiedni i dedykowany sposób urządzamy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Fit-out Kraków

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl