Office Plus

Wyposażenie biura Wrocław

Od dłuższego czasu poszukujesz profesjonalnej firmy, dla której aranżacja Twojego biura we Wrocławiu zaowocuje zaprojektowaniem przyjaznej przestrzeni do pracy? Jeśli zależy Ci na maksymalnie funkcjonalnym projekcie, który pomoże tchnąć w biuro powiew świeżości i nowoczesnego stylu, poznaj Office Plus. Wybierając ofertę naszej firmy, masz pewność, że wsłuchamy się w Twoje potrzeby i pasją podejdziemy do powierzonych nam zadań. Projektując wnętrza biur we Wrocławiu wykorzystujemy metodę fit out, dzięki czemu kompleksowo i nowocześnie zagospodarujemy Twoją przestrzeń.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Aranżacja i wyposażenie biur Wrocław – nowoczesne i ergonomiczne meble

Jeśli interesują Cię wyjątkowe i nowoczesne meble do Twojego biura we Wrocławiu, które zapewnią odpowiednią i dostateczną wygodę Twoim pracownikom to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Odznaczające się funkcjonalnością i niecodziennym designem, ergonomiczne fotele obrotowe idealnie wypełnią przestrzeń biurową zapewniając jednocześnie odpowiedni komfort pracy. Nasza bogata propozycja pomoże zorganizować Ci również spotkania biznesowe we Wrocławskim biurze, gdyż posiadamy jakościowe krzesła i meble konferencyjne. Oferowane meble biurowe Wrocław to pierwszy krok do zaaranżowania komfortowej siedziby Twojej firmy, postaw także na dopasowaną wizualnie do branży aranżację.

Projektowanie biur Wrocław

Zależy Ci na tym, by kompleksową realizację obejmującą projektowanie wnętrz i wyposażenie Twojego biura we Wrocławiu wykonała profesjonalna firma z bogatym portfolio? Nie musisz więc tracić swojego cennego czasu na dalsze poszukiwania. W Office Plus z największą przyjemnością zapewnimy przeprowadzenie od postaw takich działań jak aranżacja i dedykowane projektowanie biur dla każdej firmy we Wrocławiu. Budując od początku zaufanie i wiarygodność wśród klientów stawiamy na partnerstwo i spójność każdej realizacji. Naszym głównym celem jest nie tylko fachowa aranżacja wnętrz, ale przede wszystkim zadowolenie klienta z zaprojektowanego biura. We Wrocławiu oferujemy również pełne wyposażenie lokali usługowych i wnętrz komercyjnych. Zapraszamy!

Fit-out Wrocław

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl