Office Plus

Wyposażenie biura Gliwice

Zamierzasz w najbliższym czasie unowocześnić przestrzeń Twojego biura w Gliwicach i interesuje Cię jego kompletna aranżacja? Nie ulega wątpliwości, że funkcjonalny design sprawi, że zyskasz zarówno w oczach kontrahentów, jak i pracowników. Poszukując najlepszej oferty w Gliwicach, która będzie obejmowała również profesjonalne projektowanie i architekturę wnętrz, oraz indywidualne podejście do proponowanych przez Ciebie rozwiązań wybierz Office Plus. Poznaj nasze wcześniejsze realizacje i zobacz, dlaczego warto współpracować właśnie z nami.

 

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Wyposażenie biur Gliwice – partnerstwo najwyższej klasy

Gliwice to miasto, w którym aranżacja wnętrz zrealizowana przez naszych projektantów odmieni Twoje biuro. Od nakreślenia pierwszego projektu, przez prezentację jego wizualizacji, aż do wprowadzenia ostatnich poprawek jesteś naszym partnerem. Dla nas najważniejszą wartością jest przede wszystkim klient i jego zadowolenie z ostatecznej, nowoczesnej koncepcji zaproponowanej przez naszych specjalistów. W ofercie Office Plus znajdziesz meble do Twojego biura w Gliwicach takie jak m.in. fotele ergonomiczne i krzesła obrotowe czy konferencyjne, które zapewnią maksymalny komfort uczestnikom organizowanych przez Ciebie spotkań.

Projektowanie biur Gliwice

Projektowanie wnętrz biurowych, a także kompleksowe wyposażenie wnętrz komercyjnych realizujemy dla każdej firmy w Gliwicach w zgodzie z zasadami fit out. Optymalnie wykorzystujemy całą powierzchnię, dobierając rozwiązania dedykowane pod konkretne biuro i przebywających w nim na co dzień pracowników. Jeśli więc interesują Cię konkretne meble biurowe Gliwice i zależy Ci by aranżacja wnętrz została wykonana indywidualnie z dostosowaniem do Twojej firmy, to koniecznie skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapraszamy!

Fit-out Gliwice

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl