Office Plus

Wyposażenie biura Warszawa

Interesuje Cię profesjonalna aranżacja Twojego biura w Warszawie, która uczyni je w pełni funkcjonalnym i nowoczesnym? Jeśli więc poszukujesz kompetentnej firmy, która posiada grono wykwalifikowanych projektantów tworzących niecodzienne projekty, to doskonale się składa. W Office Plus proponujemy projektowanie i wyposażenie wnętrz biurowych i komercyjnych w Warszawie. Rozwiej swoje wątpliwości, sprawdź naszą szczegółową ofertę i przekonaj się, że warto nawiązać z nami współpracę.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Projektowanie biur Warszawa

Chcesz zaprojektować wnętrze biurowe od podstaw i zastanawiasz się, od czego zacząć? Korzystając z naszej propozycji nie musisz się o to martwić! Zapewniamy projektowanie wnętrz w Twoim Warszawskim oddziale firmy, by jego wystrój był zgodny z Twoimi oczekiwaniami i charakterem firmy. Projektując biura dla firm w Warszawie stosujemy metodę tzw. „fit-out” dzięki, której maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń miejsca pracy już na etapie kreślenia pierwszych planów. Office Plus to aranżacja biur i wnętrz na terenie Warszawy od podstaw zgodnie z Twoimi upodobaniami i gustami. 

Wyposażenie biur i lokali Warszawa – kompleksowa oferta dla Ciebie

Wyposażenie biura to nie tylko codzienna funkcjonalność, lecz także kreowanie wizerunku Twojej działalności. Naszych klientów traktujemy po partnersku, więc wsłuchujemy się w ich głos starając się uwzględnić w projekcie pożądane przez nich rozwiązania. Rekomendujemy i oferujemy także swoje propozycje, które uznajemy za optymalne, odznaczające się ponadczasowością i estetyką. W naszym katalogu znajdziesz m.in.:

Sprawdź nasze meble biurowe Warszawa i wybierz odpowiednie krzesła i fotele obrotowe, a także konferencyjne. Aranżacja wnętrz to nasza pasja! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Fit-out Warszawa

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl

KONTAKT +