Office Plus

Wyposażenie biura Rzeszów

Chcesz, by aranżacja Twojego biura w Rzeszowie została zrealizowana według zaplanowanej przez Ciebie koncepcji włącznie z uwzględnieniem niestandardowych życzeń? Postaw więc na współpracę z Office Plus, a my wykonamy nie tylko projektowanie wnętrz, ale także kompleksowe wyposażenie Twojego biura na terenie  Rzeszowa. Sprawdź wcześniejsze ukończone przez nas projekty, złap trochę inspiracji i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Aranżacja i wyposażenie biur Rzeszów – profesjonalny zespół najlepszych architektów

Projektowanie biur na terenie Rzeszowa rozpoczynamy od szczegółowej weryfikacji dokumentacji technicznej pomieszczenia, a następnie sporządzenia wstępnej wizualizacji. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej firmy. W Rzeszowie oferując tzw. metodę fit out, mamy pewność optymalnego wykorzystania całej powierzchni biura. Posiadamy szereg modeli wyposażenia, a są to estetyczne, ergonomiczne, a przede wszystkim wygodne meble biurowe Rzeszów, w tym fotele i krzesła pozwalające na dobór unikalnych propozycji spójnych z projektem. Jeśli planujesz także organizację jakichkolwiek spotkań lub eventów biznesowych ze swoimi partnerami, to zachęcamy wyposażenia przestrzeni w meble i krzesła konferencyjne najlepiej sprawdzą się właśnie w Twoim biurze w Rzeszowie. Skontaktuj się z nami i poznaj swoje opcje!

Projektowanie biur Rzeszów

Office Plus to kadra projektantów wnętrz z ogromnym doświadczeniem, mających za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów. Oferowane przez nas usługi cieszą się dużym powodzeniem wśród firm z praktycznie każdej branży. Dlatego też wsłuchując się w głos naszych klientów do każdego projektu wnętrz podchodzimy całkowicie indywidualnie. Obszerna i bogata propozycja na wyposażenie lokali usługowych i wnętrz komercyjnych w Rzeszowie to odpowiedź na zapotrzebowanie wśród restauracji, hoteli i innych placówek, takich jak przestrzenie biurowe czy komercyjne. Aranżacja wnętrz to od lat nasza pasja, stawiamy więc na nowoczesny design i funkcjonalne rozwiązania. Zapraszamy!

Fit-out Rzeszów

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl