Office Plus

Wyposażenie biura Lublin

Projektowanie biur Lublin

Chcesz by kompletna aranżacja Twojego biura w Lublinie została przygotowana przez firmę oferującą kompleksową usługę i posiadającą wieloletnie doświadczenie poparte niebagatelnym portfolio? Sprawdź więc już teraz ofertę i ukończone realizacje wykonane przez Office Plus. To świetne źródło inspiracji i namacalny dowód na to, że znamy się na swojej pracy. Jeśli chcesz zmienić aranżację w swojej siedzibie, sprawdź naszą ofertę na meble do biura i projektowanie wnętrz w Lublinie.

MEBLE
BIUROWE

SOFT
TOUCH

STOŁY
I STOLIKI

KRZESŁA

FOTELE

OŚWIETLENIE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Aranżacja i wyposażenie biur Lublin – nowoczesne i funkcjonalne meble dla potrzeb pracownika

Jeśli interesują Cię odznaczające się ponadprzeciętnym designem i praktycznością meble biurowe Lublin to koniecznie poznaj nasze propozycje. Znajdziesz u nas m.in. ergonomiczne fotele i krzesła obrotowe, które z powodzeniem ułatwią aranżację przestrzeni nowej siedziby firmy lub dotychczasowego biura w Lublinie. Takie fotele i krzesła biurowe to przede wszystkim zwiększenie komfortu pracy dla pracowników każdego biura w Lublinie. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania w tym fit out, więc nasza propozycja skierowana jest dla każdej firmy z Lublina, dla której użyteczność i funkcjonalność przestrzeni są najważniejszymi wartościami.

Projektowanie i aranżacja wnętrz biurowych Lublin – nowoczesne projekty wnętrz

Każdy architekt z Office Plus, którego największą pasją i celem jest jak najlepsze wykorzystanie powierzchni i aranżacja wnętrz, ma głowę pełną niebanalnych pomysłów. Charakteryzuje nas kreatywność przy wszystkich realizowanych przez nas projektach. Zwracamy szczególną uwagę na wizję i potrzeby klienta, który dla nas z miejsca staje się partnerem. Dlatego na każdym etapie od sporządzenia dokumentacji, przez wstępną wizualizację aż po ostateczne zaprojektowanie przestrzeni biurowej utrzymujemy bieżący kontakt. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z różnych branż, oferując zarówno kompleksowe wyposażenie lokali, jak i wnętrz komercyjnych w Lublinie. Zachęcamy do współpracy!

Fit-out Lublin

Sprawdź naszą ofertę

KONTAKT +

showroom + WARSZAWA (siedziba)
ul. Gościnna 13
05 – 082 Blizne Łaszczyńskiego

Zadzwoń lub napisz do nas!
+48 22 843 33 00

hello@officeplus.pl
Dane firmy
NIP: 1182234849
REGON: 521001275
KRS: 0000945607
BDO: 000567059

showroom + GDAŃSK
ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
gdansk@officeplus.pl

showroom + KRAKÓW
ul. Willowa 77 
32-085 Modlniczka
krakow@officeplus.pl

biuro + POZNAŃ
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
poznan@officeplus.pl

biuro + OPOLE
ul. Kępska 2G 
45-129 Opole 
opole@officeplus.pl

biuro + RZESZÓW
rzeszow@officeplus.pl